رفتن به مطلب

Recommended Posts

با سلام 
حتما تا حالا براتون پیش اومده که یه دسته خیلی زیادی از فیلم ها رو دارین که اصلا یادتون نمیاد چی به چی هستن و یا خیلی بهم ریخته شدن !
یا اینکه تعداد خیلی زیادی فیلم دارین که روی سرور هستن و دونه دونه افزودن همشون و پیدا کردن اطلاعات و پستر هاشون پیرتون میکنه !
یا مغازه دار یا فروشنده ای هستین که تعداد خیلی زیادی فیلم دارین و میخواین به مشتری هاتون این امکان رو بدین تا بدونن تو کالکشن ها و هارد هاتون چه فیلم هایی هست !!!

چند وقتی هست که دارم روی این پروژه کار میکنم و سیستمی نوشتم که خودش تو هارد ها و یا سرور هاتون میگرده و فیلم هارو شناسایی میکنه بو بعد اطلاعات و پوستر فیلم هارو در میاره و تو دیتابیس ذخیره میکنه !

و بعد تو خروجی های متفاوتی بهتون خروجی میده !!

مثلا میتونید روی لوکال هاست و فقط برای استفاده شخصی ازش استفاده کنید !
و یا روی سرور برای دانلود !
ویا با سیستم پرداخت مجهز بشه و بعد از پرداخت لینک دانلود بده !
و یا روی سرور و یه سایت به مشتری هاتون نشون بدین تو کالکشن هاتون چی دارین تا انتخاب براشون ساده تر بشه !

من تعدادی نمونه از نسخه اولیه این سیستم رو در تصویر های زیر میزارم تا مشاهده کنید ولی اصل جریان پروسه پردازشی هست که زیر این پوسته وجود داره !

هرچیزی که در این تصاویر میبینید سیستم خودش از هارد و سایت ای ام دی بی استخراج کرده و همچینین برای زیرنویس ها هم لینک رو خودش تولید کرده ....

سعی کردم تا جای ممکن هم اطلاعات رو ترجمه کنم از ژانر گرفته تا جایزه های برنده شده !

امکان جستوجوی مختلفی هم فعلا توش هست : مثل تاریخ ساخت ، نام فیلم ، ژانر ، بازیگر و....

فعلا برای اسکریپت قیمت دقیقی مشخص نشده ولی امکانش هست به صورت توافقی هم براتون اسکریپت رو اون جوری که میخواین ویرایش و کامل کنیم و هم اینکه سورس رو با یه قیمت مشخص به فروش برسونیم :

در ضمن بگم این شبیه هیچ برنامه دیگه ای در زمینه کالکشن نیست !
100% کد نویسی خودم هستش!
زبان برنامه PHP هست وبرای استفاده باید زمپ و یا ومپ و وجود داشته باشه روی ویندوز ! لینوکس هم که هیچی !

هر سوالی بود هم اینجا میتونید مطرح کنید و هم اینکه با بنده در تماس باشید و یا درتلگرام پیام بدین :

09128896675
http://t.me/aliasgharramin
امکان نمایش نسخه آزمایشی نیز موجود هست در تماس باشید ...

تصاویر نمونه :
photo_2017-06-21_15-20-45.jpgphoto_2017-06-21_15-20-58.jpgphoto_2017-06-21_15-21-02.jpg

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری